ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Новини

Зустріч із керівництвом університету

19 вересня 2022 р. відбулася зустріч керівництва ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із командою проєкту «Європейські практики медіаосвіти» (101085162 — EUPinMEd ERASMUS-JMO-2022-MODULE).

Підписано грантову угоду з EACEA за проєктом «EU Practices in Media Education»

13 вересня 2022 р. між ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» і Європейським виконавчим агентством з освіти та культури (EACEA) було підписано грантову угоду щодо реалізації проєкту 101085162 — EUPinMEd («Європейські практики медіаосвіти») ERASMUS-JMO-2022-MODULE.

Нові кроки до перемоги

29 серпня 2022 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти було проведено онлайн-конференцію щодо

Вітаємо команду кафедри ТППО з проєктом «EU Practices in Media Education»

Продовжуємо міжнародну освітню діяльність разом з Еразмус+. Проєктна заявка Jean Monnet Modules, підготовлена викладачами кафедри теорії і практики початкової освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» , отримала рекомендацію до фінансування.

Міжкафедральний семінар із запрошенням стейкхолдерів для обговорення проєкту модернізованої освітньої програми «Початкова освіта» зі спеціальності 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня для здобувачів 2022 року вступу

22 червня 2022 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся міжкафедральний семінар, на якому були присутні викладачі кафедр: теорії і практики початкової освіти, природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій школі, музики і хореографії.

Image