Image

Головненко Катерина Iванiвна

Учитель англійської мови в початковій ланці,
Лінгвістичний центр «Prime Time»


Навчання (2013 – 2018 рр.) на факультеті було дуже цікавим. Завжди вважала ПТПО найбільш творчим факультетом, адже талантами той дійсно славиться. Я дуже полюбляла сцену, співала майже на кожному заході на факультеті. Особливо вдячна педагогам із кафедри музики та хореографії. Взагалі кожен викладач на факультеті прикладав безліч зусиль, щоб зробити пари цікавими, творчими, а нас, студентів, – справжніми професіоналами!

Навчатися мені завжди подобалося, і зараз не припиняю це робити. У цьому році планую отримати 2 кваліфікаційну категорію. Також у цьому році вже склала міжнародний іспит із методики англійської мови.

Мої учні – це мої зірочки, за якими я бачу свій шлях уперед, це найкращі мотиватори. Ми з ними друзі, здається, настільки близькі, що вони розуміють один мій погляд, як і я їх.

Я отримую величезне задоволення від пізнання нового. Люблю отримувати нові знання на різних тренінгах, вебінарах, обожнюю дізнаватись нове подорожуючи. Люблю читати книги з психології, фантастику та пригодницькі романи. Також люблю співати, це в мене ще з дитинства.