Image

Скотній Олександр Сергійович

Музичний керівник, музикант, викладач 1 категорії,
лауреат, переможець Всеукраїнських фестивалів

У період навчання на факультеті підготовки вчителів початкових класів 2001 – 2006 роки отримав безцінний життєвий досвід від спілкування з людьми, що мене оточували. На той час у Слов'янському державному педагогічному університеті був єдиний факультет із музичним напрямом під керівництвом Роздимахи Анатолія Івановича.

Я одразу ж поринув в активне творче життя рідного факультету та міста: постійні концерти на факультеті та в головному корпусі, робота керівником духового оркестру в Слов'янському авіаційному коледжі, багаторічна співпраця з ансамблем козацької пісні «Грайте, музики» під керівництвом Гусаченка Сергія.

Зараз працюю в Слов'янській районній школі мистецтв, викладаю вокал, народні інструменти, музичну літературу. У місті Миколаївка в будинку культури веду гурток народних інструментів, прищеплюю активну любов до домри, сопілок, гітари, акордеону, різної народної перкусії.

Моє життя активно пов'язане з музикою. У 2013 році разом із випускниками факультету Петренком Геннадієм, Саруханяном Арсеном і Кузнєцовим Марком створили чоловічій вокальний квартет «СARRE», який мав неабиякий успіх в рідному місті. У 2014 році в лютому здійснили дуже успішний гастрольний тур Фінляндією. Згодом квартет «СARRE» з'явився в новому вигляді – кавер-бенд «CARRE», який є яскравою сторінкою життя і має прихильників по всій країні.

Нещодавно було створено козачий гурт «Варта», який уже має контракт на гастрольний тур до Європи. І знову ж цього виявилось недостатньо. Так, у 2017 році з'явився гурт «Міміка», який, до речі, уже є лауреатом Всеукраїнських фестивалів і фіналістом найвідомішого на всю країну пісенного конкурсу «Червона Рута – 2019».

Що хочеться пригадати за студентські роки? По-перше, велика вдячність деяким викладачам, які здійснили певний вплив на мій розвиток як особистості, як музиканта. Це Пашко Любов Василівна, за її цінний внесок у розуміння мови; це Ночовка Ольга Миколаївна, за її вміння почувати та розуміти музику; це Вікторенко Ірина Леонідівна, яка просто власним прикладом довела, що таке професійне ставлення до власної справи; це деякі викладачі, які тим чи тим чином залишили яскравий слід чи то своїм навчальним предметом, чи то своєю поведінкою: Сарієнко Владислав Костянтинович, Роздимаха Анатолій Іванович, Чугай Сергій Миколайович, Кривохвостов Володимир Борисович, Чепіга Віталій Трохимович, Пшеничних Миколай Миколайович, Євтухова Тетяна Анатоліївна, Макарова Любов Михайлівна.

Так, університет подарував мені людей, які вплинули на моє світобачення, які і зараз крокують поряд зі мною, які в будь-який час готові допомогти добрим словом, розумною порадою та власним прикладом.