Image

Трегубенко Олена Юріївна

Учитель початкових класів,
Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням

На факультеті підготовки вчителів початкових класів навчалася впродовж 1983 – 1987 років. Я ніколи не забуду своїх чудових викладачів. Щедро ділитися досвідом та знаннями, але суворо вимагати бути гідними обраного фаху – таким було, на мою думку, їхнє педагогічне кредо. З великою вдячністю і пошаною зберігаю в серці імена тих, хто навчав мене в стінах рідного інституту: Сарієнко В.К., Мирошниченко М.В., Ольшанський О.Ю., Яровий І.М. Серед цієї плеяди досвідчених педагогів були молоді викладачі, яких студенти любили особливо. Це заступник декана, викладач математики Кошелєв О.Л. та наша кураторка, викладачка української мови Пашко Л.В. Саме вони найбільше вплинули на мене в студентські роки. Дали не лише знання з наук, а й були прикладами в багатьох життєвих ситуаціях.

Вважаю, що головна нагорода для вчителя – це успіхи його учнів. Моїм найпершим учням 40 років, а наймолодшим – 9. Дорослі учні тішать мене тим, що знайшли своє місце в житті. У наш непростий час особливо пишаюся тими, хто захищає Україну в лавах Збройних Сил. Наймолодшим учням намагаюся прищеплювати любов до нашої країни, рідної мови. І вже є успіхи. У цьому навчальному році моя учениця посіла ІІ місце на конкурсі української мови ім. П. Яцика (міський етап). Це надихає працювати ще більше, ще якісніше, самій вчитися новому, удосконалюватися у своїй чудовій професії. Саме це прагнення до постійного розвитку заклали в мені під час навчання в інституті. Саме за це я найбільше вдячна рідній alma mater.

Моє хобі тісно пов’язане з професією. Одним із головних напрямків педагогічної роботи вважаю виховання свідомого ставлення до свого здоров’я, вибір здорового способу життя. Намагаюся бути прикладом у цьому для своїх учнів. Тому регулярно відвідую спортивний зал, займаюся оздоровчими практиками, йогою.