Image

Чернявська Юлія Борисівна

кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, обліку та оподаткування, заступник декана з виховної роботи будівельного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури

Навчалася на факультеті ПВПК (підготовки вчителів початкових класів, спеціалізація «Музика») в 1996 – 2001 рр.

Хоча я й не стала вчителем початкових класів, але все одно педагогічна сфера діяльності стала моєю долею. Працюю в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) викладачем економічних дисциплін і одночасно обіймаю посаду заступника декана будівельного факультету  (який налічує 2000 студентів разом із заочною формою навчання) з виховної роботи. Так, музичні знання, уміння та навички стали мені в нагоді під час організації різноманітних культурно-масових заходів.

Роки навчання в СДПІ згадую з теплотою. Особливо запам’яталася викладач спеціальності по класу фортепіано Гаврілова Людмила Гаврилівна. Я вважаю, що вчитель не той, хто учить, а той – у кого хочеться вчитися. І саме таким яскравим прикладом стала для мене Людмила Гаврилівна. Дійсно, хотілося вчитися в неї, бути схожою на неї. Відчувався міцний стрижень у цьому викладачі, наполегливість, цілеспрямованість, уміння вислухати і почути, і навіть відчути, підібрати той славнозвісний «ключик» до серця студента, і, звичайно, високий професіоналізм.

Про те, що навчалася в цьому виші і на факультеті не шкодую, хоча професійна кар’єра і не зовсім за фахом, але ця багатозадачність, паралельне поєднання загальнонаукових дисциплін із музикою загартувало в подальшому житті.