Image

Олійник Марина Миколаївна

начальник відділу культури,
Слов’янська міська рада

Роки навчання (1996 – 1999 рр.), які пройшли на початфаці, – одні з найщасливіших. Наша група складалася з випускників педагогічних училищ, майже всі мали дипломи з відзнакою. Я була старостою групи. Запам’яталися наші заходи, їх було дуже багато. Дякую за те, що нам дозволяли їх проводити в необмеженій кількості. Особливо запам’яталися викладачі: Сиротенко Валерій Павлович, Клименко Зоя Олександрівна, Пашко Любов Василівна, Швидкий Сергій Миколайович, Сарієнко Владислав Костянтинович та інші. Я займалася на всіх майстернях, крім малювання: музика (Чередниченко Вікторія Володимирівна), театр (Філіпова Наталя Яківна), ансамбль (Чепіга Віталій Трохимович). Місцевих у групі не було, але деякі дівчата залишилися в Слов’янську, майже всі працюють у педагогічній сфері. Я обожнюю свій початфак!!!

Після закінчення інституту працювала в Слов’янській ЗОШ № 16, викладала українську мову та літературу, обіймала посаду педагога-організатора (1999 – 2006 рр.). У 2006 році запросили до Слов’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де працювала провідним спеціалістом, а потім виконувала обов’язки директора (2006 – 2015 рр.). З 2015 року призначена на посаду начальника відділу культури Слов’янської міської ради.

З 2000 року я є керівником ГО «Студентський театр «7 поверх». Колектив театру реалізував багато культурно-мистецьких проєктів. Також «7 поверх» є ініціатором і організатором відкритого театрального фестивалю «7 поверх» збирає друзів», який уже 15 років проходить у Слов’янську.

Усе життя співаю. Два роки тому народився дует «Крила»: у складі мене та моєї колеги. 13 березня 2019 року ми дали свій перший сольний концерт. Моє захоплення – це читання. Постійно навчаюся. У листопаді 2019 року закінчила «Школу культурного менеджменту».