Участь у програмі малих грантів

У межах проєкту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Норвегії, Україні та Палестині» відбувся конкурс малих грантів «Підтримка демократії в освітній системі України під час війни».

Одним з переможців програми став проєкт «Інтеграція через комунікацію», розроблений викладачами кафедри теорії і практики початкової освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» у партнерстві з Лінгвістичним Центром «PrimeTime» (Координатор проєкту – доц. О.В. Ябурова).

Мета проєкту: організація і проведення онлайн-табору для розвитку навичок міжкультурної комунікації в демократичному суспільстві, медіаграмотності та критичного мислення молоді України.

У жовтні – листопаді 2022 р. онлайн-табір для молоді «Інтеграція через комунікацію» передбачає проведення низки активностей, поміж яких: семінар «Основи міжкультурної комунікації в контексті глобалізації світу», тренінг «Ігрові технології як засіб формування міжкультурної комунікації молоді», ярмарок ідей «Міжкультурні конфлікти: види, причини, шляхи вирішення», виступи у форматі TED «Толерантність у сучасному культурному просторі», дебати «Міжкультурні виміри євроінтеграції України», круглий стіл «Шляхи розвитку міжкультурної комунікації в молодіжному суспільстві» та ін.

З нетерпінням чекаємо на зустрічі онлайн заради розбудови демократії в освітній системі нашої країни!
 
Tags