1. Olena Ishutina
 2. Навчання під час карантину
 3. П'ятниця, 08 травня 2020
 4.  Subscribe via email

Добрий день, шановні колеги! 

Карантин – це нагода повернутися обличчям до безцінних культурних надбань нації і світу. Розраду і натхнення можна отримати від художніх творів як української класики, так і сучасних письменників. Розкажіть, які книги ви читаєте на карантині, або які є просто вашими улюбленими. 

Можу порекомендувати твір Елізабет Ґілберт "Місто дівчат". Це інтригуючий роман про жіночу свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк. 

Книгу я вже дочитала і можу з кимось поділитися, а ви порадьте, що ще почитати)

Attachments (1)
Comment
 1. Liudmyla Havrilova
 2. 3 місяців тому
 3. #4
Дякую, Олено, за пораду (книжку принеси, почитаємо!). А я б рекомендувала використовувати карантин для поповнення колекції фільмів про школу, які можна обговорювати зі студентами на "Вступі до спеціальності" чи на заняттях з педагогіки. Почну з "Товариства мертвих поетів" (Dead Poets Society) - це американський фільм, знятий ще в 1989 році з блискучим Робіном Вільямсом в головній ролі. Нічого не буду казати про зміст, але цей фільм має багато міжнародних нагород. Його почасту рекомендують для аналізу в курсах культурології, педагогіки та психології.
Із емоційно важкого кіно назову естонський "Клас" (2007) про шкільний булінг та його непередбачуваний вплив на психіку дітей.
Може й ви щось порекомендуєте?
There are no comments made yet.
Прийнята відповідь Pending Moderation
0
Голосів
Undo

Добрий день. Ви маєте рацію, Олено. Читання надихає і дозволяє доторкнутися до чарівного світу реально-нереальних подій, які змушують задуматися над звичайними речами. Наразі у зв'язку з карантином багато компаній і сервісів відкрили безкоштовний доступ до своїх послуг, аби допомогти людям пережити цей непростий період із користю. Пропоную залучитися до Львівського BookForum, що підготував літературний проєкт "Літкур'єр: онлайн-читання вголос", у якому можна насолоджуватися літературою вдома. Тут і Сергій Жадан, і Гаська Шиян, і Люба Якимчук, Любко Дереш, Ірена Карпа та інші. Слухайте й отримуйте задоволення! 

Comment
There are no comments made yet.
 1. більше місяця тому
 2. Навчання під час карантину
 3. # 1
Прийнята відповідь Pending Moderation
0
Голосів
Undo

Карантинні заходи підтвердили, що правий був англійський поет, учений та публіцист Джон Мільтон (1608-1674), який написав: "Книгу нельзя считать неодушевленной вещью; в ней сокрыты жизненные силы, способные проявить себя в той мере, в которой эту способность обнаруживает создавший ее гений - нет, больше того, - в ней, как в фиале, хранится чистый и крепкий раствор того живого интеллекта, который вскормил ее. Я знаю, что книги обладают жизненной и плодотворящей силою, вроде зубов легендарного дракона (автор имеет ввиду миф о Ясоне), и если их посеять, то из земли могут выйти воины. Но, с другой стороны, необходима великая осторожность в суждениях, потому что убить хорошую книгу едва ли не то же, что убить человека; убивающий человека губит разумное создание, образ божий; но тот, кто уничтожает хорошую книгу, губит самый разум, гасит светоч божественного образа. ...Хорошая книга - это драгоценный живительный сок созидательного духа, сокровенный и сбереженный для будущих поколений".

Ареопагитика. Перевод с анг. В.В.Евгеньева.

Comment
There are no comments made yet.
 1. більше місяця тому
 2. Навчання під час карантину
 3. # 2
 • Сторінка :
 • 1


There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!
Гість
Submit Your Response
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• Remove Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)