Літня школа “Integration Through Communication” вітає нових учасників

З 17 по 20 травня 2022 року вже другий рік поспіль триває робота літньої школи “Integration Through Communication” для вчителів закладів загальної середньої освіти, яка реалізується в межах проєкту програми Еразмус + Модуль Jean Monnet “Україна – ЄС: міжкультурна комунікація в освіті” (620354-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Організатором літньої школи ДВНЗ “Донбаський державний педагогічний університет”, кафедра теорії і практики початкової освіти.

Упродовж п’яти днів учасники розглянули різні аспекти європейської політики у сфері міжкультурної комунікації, підходи до інтеграції культурних аспектів у освітній процес, шляхи реконцептуалізації системи освіти в Україні в контексті європейської інтеграції, можливості європейської інтеграції через професійну міжкультурну комунікацію.

Учителі іноземної мови, які долучилися до роботи літньої школи, на онлайн-зустрічах презентували і власне бачення практичних аспектів євроінтеграції через практику усної та письмової комунікації. Усі учасники наприкінці отримають сертифікат із зазначенням кількості навчальних годин (20 годин).

#Erasmus, #ErasmusUA, @NEOinUkreine, #JeanMonnet, #UkEUICE

Tags